جلسه هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز با حضور حجت‌الاسلام مجید طاهری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان برگزار شد. 1400/06/20


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز با تأکید بر اینکه برگزاری برنامه‌های فرهنگی یکی از اولویت‌های مهم این واحد دانشگاهی است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از سقز، دکتر محمد وارعی در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز با خیرمقدم به حاضران در جلسه به ارائه گزارشی جامع در مورد فعالیت‌های فرهنگی، آموزشی، پژوهشی، عمرانی و سایر حوزه‌های دانشگاه پرداخت.
 
 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز با تأکید بر اینکه برگزاری برنامه‌های فرهنگی یکی از اولویت‌های مهم این واحد دانشگاهی است، بیان کرد: جلسات شورای فرهنگی، کمیته شئون و آراستگی و شورای امر به معروف و نهی از منکر به‌صورت منظم در این واحد دانشگاهی برگزار می‌شود و برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی درخصوص مسائل روز، همچنین برگزاری مناسبت‌های متنوع و مختلف ازجمله مهم‌ترین فعالیت‌های حوزه فرهنگی این واحد است.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان هم با قدردانی و تشکر از مجموعه واحد سقز به‌دلیل برگزاری منظم برنامه‌های فرهنگی و اشاره به این موضوع که یکی از رویدادهای بزرگ فرهنگی، اربعین حسینی است که نماد استقامت و اراده تقابل با ظالم است؛ بیان کرد: کانون‌های حجاب و عفاف باید به‌صورت شبکه‌سازی در سطح استان و کشور فعالیت کنند و اعضای فعال این کانون‌ها در استان ارتباط مستمر با هم داشته باشند.

 
 
 
افزایش محور فعالیت‌های کانون قرآن و عترت با دعوت از قاریان از اولویت‌های آینده حوزه فرهنگی
حجت‌الاسلام مجید طاهری افزایش محور فعالیت‌های کانون قرآن و عترت با دعوت از قاریان و حافظان مفسران دینی را یکی از اولویت‌های آینده حوزه فرهنگی دانست و عنوان کرد: کرسی‌های آزاداندیشی با موضوعات روز در خصوص مسائل مهدویت و عاشورا و ... می‌تواند یکی از برنامه‌های تحکم وحدت در کشور باشد.

 
 
 
وی خاطرنشان کرد: مایه مباهات است که حوزه فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز در راستای اجرای این مهم به برگزاری وبینار جایگاه امام حسین(ع) از دیدگاه اهل سنت اقدام کرده است.
مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی کردستان تأکید کرد: از دانشجویان نخبه و فرهیخته این واحد دانشگاهی در سطح استان تجلیل می‌شود.
 
طبقه بندی خبری:
عمومی